ŠVYTINTIS ALIEJUS TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUXE
search
  • ŠVYTINTIS ALIEJUS TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUXE
  • ŠVYTINTIS ALIEJUS TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUXE
  • ŠVYTINTIS ALIEJUS TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUXE

ŠVYTINTIS ALIEJUS TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUXE

15,00 €
Su mokesčiais

5 ML 

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

AUKSO SPINDESYS TIEK DIENĄ TIEK NAKTĮ

Prabangus Trumų terapijos švytintis Aliejus yra maitinantis, universalus sausas aliejus, kuris giliai drėkina, tuo pačiu apgaubdamas odą subtiliu aromatiniu kvapu, primenantis saulės nubučiuotas dienas, praleistas paplūdimyje.  Apgaubia odą šio aliejaus šydu ir Silijos saldžiųjų migdolų aliejumi, argano aliejumi, Jojobos aliejumi, pasifloros aliejumi ir mūsų išskirtiniu juodųjų Trumų ekstraktu. Tuomet oda aprūpinama drėgme ir antioksidantų apsauga, jai suteikiama sveikesnė labiau jaunatviška išvaizda.

Kokį poveikį patirsite:

Maitina: augalinio pagrindo aliejai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, vitaminai, mineralai maitina ir prisotina odą, kad ši atrodytų jaunatviška, sudrėkinta ir pamaitinta.

Skaistina: augaliniai ekstraktai atkuria odos ląsteles, kurios buvo pažeistos laisvųjų radikalų. Apsaugo odą nuo tolimesnės žalos, balina nuo spuogelių

Apsaugo: antioksidantų turintys augalai apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos poveikio jūsų odos ląsteles, valo odą ir jos poras nuo nešvarumų ir apsaugo nuo tolimesnės žalos.

Skin & co
SC60268
8 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.