DUŠO ALIEJUS UMBRIAN TRUFFLE TRAVEL DELUXE
search
  • DUŠO ALIEJUS UMBRIAN TRUFFLE TRAVEL DELUXE
  • DUŠO ALIEJUS UMBRIAN TRUFFLE TRAVEL DELUXE

DUŠO ALIEJUS UMBRIAN TRUFFLE TRAVEL DELUXE

9,00 €
Su mokesčiais

60 ML / 2 FL OZ

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

NUOSTABIAM REZULTATUI PASIEKTI, SUMAIŠYKITE ALIEJŲ SU VANDENIU 

Šis užburiantis Umbrijos trumų raminantis dušo aliejus yra naujoviškas dušo aliejus, kuris itin maitina, drėkina ir skaistina odą. Jį sudaro daugiau nei 50% saldžiųjų migdolų aliejaus ir juodųjų žieminių trumų ekstrakto. Umbrijos trumų dušo aliejus jau po pirmo panaudojimo pakeičia jūsų odos būklę, tuo pačiu apsaugodamas ją aktyviaisiais augaliniais ir antioksidantų kupinais ekstraktais. Galinga triguba maitinamųjų augalinių aliejų jėga: saldžiųjų migdolų, vynuogių sėklų ir saulėgrąžų aliejai išlaiko odą minkštą ir elastingą, palaiko jos drėkinimą, sustiprindami natūralų odos drėgmės barjerą.

Idealiai tinka visų tipų odai. Umbrijos trumų dušo aliejus pasižymi odą maitinančia formule, kuri yra tinkama naudoti kasdien, suteikiaodai daugiasluoksnį drėkinimą, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, pagerinaodos tonusą ir tekstūrą, kad ši būtų atgaivinta ir spindinti.

Ką jis daro?

Valo: Augalinė formulė, neturinti sudėtyje sulfatų, švelniai valo, išlaikydama odos drėgmę, neleisdama jai išdžiūti

Maitina: augalinio pagrindo aliejai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, vitaminai, mineralai maitina ir prisotina odą, kad ši atrodytų jaunatviška, sudrėkinta ir pamaitinta.

Apsaugo: ekstraktai, kupini antioksidantų, apsaugo ląsteles nuo agresyvių laisvųjų radikalų ir nuo tolimesnės žalos.

Skin & co
SC60915
10 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.