KONCENTRATAS AKIŲ ZONAI TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUX
search
  • KONCENTRATAS AKIŲ ZONAI TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUX
  • KONCENTRATAS AKIŲ ZONAI TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUX
  • KONCENTRATAS AKIŲ ZONAI TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUX

KONCENTRATAS AKIŲ ZONAI TRUFFLE THERAPY TRAVEL DELUX

25,00 €
Su mokesčiais

7 ML / 0.23 FL OZ

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

LABAS, SPINDINČIOMS AKIMS!

Sukurtas „pavargusių akių“paburkimo, maišelių, tamsių ratilų ir senėjimo požymių mažinimui - trumų terapijos akių koncentratas buvo tobulinamas dešimtmečius trukusių tyrimų metu, kad drėkintų, maitintų ir atjaunintų subtilų akių kontūrą. Sudėtyje gausu antioksidantų, nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, vitaminų, apsaugančių nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos pažeidimų, bei hidrolizuotų vaisių ekstraktų, suteikiančių energijos ir atskleidžiančių spindinčias akis. Trumų akių koncentratas geriausiai veikia kaip dalis visumos visos trumų terapijos, jeigu norite pasiekti geriausių rezultatų.

Trumų akių koncentratas idealiai tinkantis visų tipų odai, maitina ir drėkina subtilų akių kontūrą, kad oda būtų švytinti ir sveika.

Ką jis daro?

Mažina maišelius po akimis: augalinio pagrindo produktai pagerina kraujotaką, taip sumažindami paakių paburkimą, kad akys būtų pailsėjusios.

Skaistina: augaliniai ekstraktai atkuria odos ląsteles, kurios buvo pažeistos laisvųjų radikalų. Apsaugo odą nuo tolimesnės žalos, šviesina patamsėjusius paakius.

Maitina: augalinio pagrindo aliejai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, vitaminai, mineralai maitina ir prisotina odą, kad ši atrodytų jaunatviška, sudrėkinta, o akių kontūras pamaitintas.

Skin & co
SC60213
10 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.