GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY
search
  • GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY
  • GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY
  • GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY
  • GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY

GOMAŽAS VEIDUI TRUFFLE THERAPY

10,00 €
Su mokesčiais

30 ML / 1 FL OZ

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

ATSIKRATYK PILKŠVOS ODOS, TEGUL JI ŠVYTI

Tai švelnus šveičiamasis kremas, turintis turtingą sudėtį ir raminantį kvapą. Trumų terapijos šveitiklio formulė nukelia į geriausią Viduržemio jūros regioną, suteikia prabangaus itališko SPA patirtį.Trumų terapijos šveitiklio sudėtyje yra saldžiųjų migdolų aliejaus, švelnaus abrikosų sėklų miltelių ir mūsų unikalaus bei išskirtinio juodųjų žieminių trumų ekstrakto, kuriame yra didelė superoksidodismutazės koncentracija – galinga nuo laisvųjų radikalų saugantikoncentracija, kuri skatina ląstelių, pažeistų nuo laisvųjų radikalų atsistatymą ir apsaugo odą nuo senėjimo.Švelniai nuvalykite odą, kad iš pavargusios ir pilkšvos odos ji taptu skaisčia ir spindinčia.

Trumų terapijos šveitiklis - idealiai tinkantis visų tipų odai, puikiai tinka kas savaitę atliekamai odos šveitimo procedūrai – tokiu būdu efektyviai pašalindamas odos porose susikaupusius nešvarumus, negyvas odos ląsteles. Jūsų oda bus atgaivinta, kad būtų atgaivinta ir sveikai spindinti.

Ką jis daro:

Šveičia: smulkiai malti abrikosų sėklų miltelių tolygiai ir švelniai šveičia odą, pašalindami negyvas odos ląsteles, ko pasėkoje oda atsinaujina, švyti, atrodo atgaivinta ir spinduliuoja.

Maitina: augalinio pagrindo aliejai, riebiosios riebalų rūgštys, vitaminai ir mineralai maitina ir prisodrina odą, kad ši atrodytų jaunesnė, sudrėkinta ir pamaitinta.

Skaistina: augaliniai ekstraktai atkuria odos ląsteles, kurios buvo pažeistos laisvųjų radikalų. Apsaugo odą nuo tolimesnės žalos, balina nuo spuogelių likusias dėmeles ir spalvos/odos dėmelių nelygumus.

Skin & co
SC60233
14 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.