PRAUSIKLIS GELIS RYTO RASA TRUFFLE THERAPY
search
  • PRAUSIKLIS GELIS RYTO RASA TRUFFLE THERAPY
  • PRAUSIKLIS GELIS RYTO RASA TRUFFLE THERAPY
  • PRAUSIKLIS GELIS RYTO RASA TRUFFLE THERAPY

PRAUSIKLIS GELIS RYTO RASA TRUFFLE THERAPY

25,00 €
Su mokesčiais

200 ML / 6.8 FL OZ

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

ŠVIEŽIA ODA IT RYTO RASA

Pradėkite savo dieną nuo skaisčios odos! Trumų terapijos „Morningdew“ augalinė valomoji želė - tai švelnus kasdienis valiklis, sukurtas kruopščiai išvalyti odą, pagyvinti veido tonusą ir apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos daromos žalos.  Išskirtinis ir patentuotas juodųjų Trumų ekstraktas aprūpina odą galingais antioksidantų fermentais, kadangi tradiciniai Umbrijos augaliniai preparatai atnaujina odą ir valo nešvarumus. Papajos ekstraktas pagyvina ir sumažina dėmelių ir spuogelių atsiradimą, tuo pačiu pagerinamas odos išvaizda, tekstūrą ir tonusą!

Idealiai tinka sausai ir jautriai odai, tačiau tinka ir kitiems odos tipams, kuriems trūksta spindesio. Trumų terapijos „Morningdew“ augalinė valomoji želė - tai esminis žingsnis kasdieninėje grožio rutinoje, išlaikantis drėgmę odoje, atskleidžiant subalansuotą ir gaivią veido spalvą – spinduliuojantį sveikos odos požymį.

Kokį poveikį patirsite:

Valo: augalinio pagrindo, sudėtyje sulfatų neturinčios putos, švelniai valo odą jos nesausindamos ir ją sudrėkindamos ir pamaitindamos.

Atnaujina ląsteles: švelnios AHA (alfa hidroksido rūgštys) tarsi „nušveičia" negyvas odos ląsteles, užkerta kelią užsikimšusioms poroms ir sumažina dėmelių bei odos nelygumų atsiradimui.

Skaistina: augaliniai ekstraktai atkuria odos ląsteles, kurios buvo pažeistos laisvųjų radikalų. Apsaugo odą nuo tolimesnės žalos, balina nuo spuogelių

Skin & co
SC60292
8 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.