PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY
search
  • PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY
  • PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY
  • PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY
  • PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY

PRISOTINTAS KŪNO ALIEJUS TRUFFLE THERAPY

45,00 €
Su mokesčiais

230 ML / 7.7 FL OZ

Kiekis

 

Pristatymo informacija

 

Saugumo politika

ŠVYTĖJIMAS NUO GALVOS IKI PIRŠTŲ GALIUKŲ

Pasilepinkite prabangia jutimine patirtimi su maitinamuoju Trumų terapijos itin turtingu kūno aliejumi. Prabangos kvapas, įkvėptas vasaros dienų, praleistų Pietų Italijos salose, nukels jus tiesiai į Viduržemio jūrą. Raminantis ir praturtinantis kūno aliejus, kuris greitai įsigeria į odą, gausiai ją drėkina ir užtikrina stiprią antioksidacinę apsaugą. Mūsų patentuotas juodųjų žiemos trumų ekstraktas yra įterptas į 20 augalinių ekstraktų ir aliejų mišinį, įskaitant ekologišką saulėgrąžų aliejų, ramunėlių, saldžiųjų migdolų aliejų, taukmedžių sviestą, medetką, šalto spaudimo ekologišką argano aliejų ir Buriti aliejų, tokiu būdu užtikrinant ilgalaikę drėgmę, sveiką, spinduliuojančią ir  jaunatvišką odą.

Kokį poveikį patirsite:

Maitina: augalinio pagrindo aliejai, nepakeičiamos riebalų rūgštys, vitaminai, mineralai maitina ir prisotina odą, kad ši atrodytų jaunatviška, sudrėkinta ir pamaitinta.

Skaistina: augaliniai ekstraktai atkuria odos ląsteles, kurios buvo pažeistos laisvųjų radikalų. Apsaugo odą nuo tolimesnės žalos, balina nuo spuogelių.

Apsaugo: antioksidantų turintys augalai apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos poveikio jūsų odos ląsteles, valo odą ir jos poras nuo nešvarumų ir apsaugo nuo tolimesnės žalos.

Skin & co
SC60267
10 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.